Główna
BĹ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
ZIELONA GALERIA RADIO WNET

MDK jest miejscem odrywania talentów. Mr±gowskie dzieciaki i ich prace w Zielonej Galerii Radio Wnet. Życzymy miłych WAKACJI:) Dziękujemy za zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej.

Wszystkie prace bajkowo kolorowe.

Ocenione przez komisję w składzie:p. Hanna Mrzygłód, p.Barbara Dziewiałtowska-Gintowt, p.Zofia Wojciechowska, która wyróżniła prace w międzyszkolnym konkursie plastycznym "PODWODNA PODRÓŻ". Napłynęło aż 116 prac.

W kategorii 6-8 lat: I miejsce-Zuzanna Kolińska, II miejsce- Wiktoria Leszczyńska, II miejsce- Lidia Wi¶niewska z MDK (pracownia plastyczna), wyróżnienia: Julita Widuto, Kacper Tyryłło, Roksana Le¶niak z Przedszkola stokrotka,  Katarzyna Białow±s ze ¦wietlicy "Bratek", Natalia ¦wiastak i  Wrronika Ratkowska z MDK (pracownia plastyczna) oraz Agnieszxka Stolarczyk, Oliwia Chojnacka, Wiktoria Chojnicka z MDK (pracownia rękodzielnicza)

W kategorii 9-12 lat: I miejsce- Martyna Gnoza, Nikola Kociubska i Laura Końpa z MDK (pracownia rękodzielnicza), II miejsce- Barbara Luma z MDK (pracownia rękodzielnicza) ,III miejsce- Maciej Goleń z ZS nr 4. Wyróżnienia otrzymali: Julia Borys i Maja Adamska z MDK (pracownia plastyczna), Angelika Taudul z MDK (pracownia rękodzielnicza), Marietta Zielińska z ZS nr 4.

W kategorii 13- 18 lat: I miejsce- Zuzanna Nowotnik z ZS nr 1, II miejsce- Aneta Krapa z MDK (pracownia rękodzielnicza), III miejsce- Natalia Leonik z ZS nr 1. Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Golon, Laura Py¶k, Paulina Sobieszek, Natalia Zarzeka, Dominik Zera ( ZS nr 1) oraz Patrycja Bilkiewicz ze ¦wietlicy "Gniazdo"

GRATULUJEMY WSZYSTKIM LAUREATOM!!!!!!!

zapraszamy do Zielonej Galerii Radio Wnet

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa