Gwna Kolonie dla polskich dzieci z Syberii
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
Kolonie dla polskich dzieci z Syberii
poniedziałek, 13 czerwca 2011 20:33
Harcerze jak Zawisza zawsze niezawodni!
czyli o akcji dla polskich dzieci z Syberii Harcmistrz Barbara Panek- Strzakowska Komenda Hufca Warmisko- Mazurskiego Hufiec Mrgowo. Hufiec Legionowo, Powiat Legionowo i Prezydent Miasta Legionowo i wielu innych wspaniale wiosennie zaczarowanych harcerzy

Organizujemy wsplnie z ZHP rodki na pokrycie kosztw pobytu i program pobytowy dzieci w Polsce. Nasi podopieczni to grupa kapitalnych dzieciakw z Syberii maj ju rodki na przebycie podroy do Polski Z biletami w doni czekaj!

Czynnie przez Radio Wnet zamierzmy udzieli wsparcia dla rzecz koncertu charytatywnego w dniu 19 czerwca w Mrgowie z cegiekami na rzecz tej Akcji. Upowanienie naszego Stowarzyszenia do zbirki dziki cegiekom poczytujemy za zaszczyt. Bdziemy zbiera konieczne fundusze na pokrycie kosztw pobytu oraz program .

Stowarzyszenie Zielone Dzieci pomaga przygotowa program pobytu w Polsce. Zamierzamy obu grupom pokaza Polsk i odwiedzi wsplnie Warszaw . Sprawa dotyczy 40 osobowej grupy dzieci polskich z Syberii i Biaorusi z opiekunami. Nasze Stowarzyszenie Zielone Dzieci pragnie pomc organizacyjnie wspierajc program sprowadzenia na letnie kolnie harcerskie do Mrgowa dzieci z Syberii z Chakasji - Minusisk oraz wsi Znamienki prowadzonych w terminie 1-10 lipca przez ZHP Hufiec Mrgowo pod kierunkiem Harcmistrz Barbary Panek- Strzakowskiej.


Ju dzi dzikujemy Redakcji Radio Wnet a szczeglnie Monice Makowskiej- Wasowskiej za yczliw pomoc oraz wsparcie udzielone przez nasze lokalne media "Kurier Mrgowski" i Radio Planeta.

. Dziki staraniom harcerzy mrgowskich ZHP Hufiec Mrgowo w dniu 19 czerwca 2011 organizuje koncert charytatywny w Mrgowie na rzecz polskich dzieci potomkw Polakw- zesacw na Syberi. Gorco popieramy wszystkie te dziaania serdecznie dzikujc za tak cenne inicjatywy.


 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa