ďťż
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:98. Error 9: Invalid character
niedziela, 09 paĹşdziernika 2011 08:14

Byliśmy jedną z organizacji pozarządowych, która biorąc udział w konferencji zadaje pytania mentorom tego spotkania. Zapraszamy na relacje dźwiękowe i wywiady z nadzieją, że zainspirują innych do działania. Wolontariat jest otwarty dla każdego.

Relacja z rozmowy przy radiowym stoliku z Arkadiuszem Mierkowskim- koordynatorem projektu Piłka Nożna Uliczna dla Rozwoju i Tolerancji, Prezesem Mrągowskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych.

Arka Mierkowskiego poznaliśmy na wspólnym szkoleniu dla NGO w programie " Bułka z masłem". Wspólne warsztaty i wzajemne podpowiedzi... Dziś jesteśmy świadkami jak z idei narodził się projekt i program.

Usłyszymy też wypowiedź Jakuba Kalinowskiego, który także był wolontariuszem. Dziś jest specjalistą w zakresie doradztwa a przede wszystkim założyciel i Przewodniczącym Rady Fundatorów Fundacji Volunteers for Sport. Stworzony prze Fundację innowacyjny portal v4port.eu umożliwia wyszukiwanie ogłoszeń wolontariatu z całego świata.

Mrągowo to wyśmienita okolica i miejsce dla uprawiania aktywnej turystyki. Sport jest antidotum na wiele problemów społecznych. Uroczyste zainaugurowanie konferencji poprzedzone zostało odczytaniem listu od Marszałka Województwa Warmińsko- Mazurskiego p. Jacka Protasa.


Organizatorem konferencji i współprowadzącą  z ramienia Urzędu Miasta Mrągowa była Donata Kobylińska- Durka, której należy pogratulować za profesjonalizm i trud organizacyjny. Przed mikrofonem zabiegana jak zawsze.


Ucząc się na błędach tworzymy nową jakość- takie motto przyświecało wszystkim rozmowom podczas konferencji, warsztatów oraz w licznych komentarzach.Relację fotograficzną przygotował Marian Modzelewski znany fotografik i dokumentalista a także wolontariusz mrągowski. Sprawozdanie dźwiękowe www.radiownet.pl

 

Strona powstala dzieki wsparciu finansowemu
Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska
oraz Funduszu Partnerstwa